Get Adobe Flash player
 • ambulat2.jpg

VŠĮ KIDULIŲ AMBULATORIJOS DARBAS
VALSTYBĖS LYGIO EKSTREMALIOSIOS SITUACIJOS METU!

Dėl Lietuvos Respublikoje paskelbtos valstybės lygio ekstremaliosios situacijos laikinai keičiasi VšĮ Kidulių ambulatorijos paslaugų teikimas:

 • prioritetas teikiamas nuotolinėms konsultacijoms (telefonu). Nuotoliniu būdu (telefonu):
 • pratęsiami nuolat vartojamų vaistų ir medicinos pagalbos priemonių receptai;
 • išrašomi/pertęsiami Nedarbingumo pažymėjimai dėl COVID – 19 infekcijos, traumos ar ligos;
 • paskiriamas atvykimo laikas į ambulatoriją planinių laboratorinių tyrimų paėmimui;
 • paskiriamas atvykimo laikas į ambulatoriją planinių skiepų atlikimui;
 • registruojama pokalbiui telefonu su šeimos gydytoju - paskirti gydymą dėl ūmaus sveikatos būklės pablogėjimo, kurio priežastis nežinoma (anksčiau nenustatyta), arba dėl reikšmingo anksčiau nustatytos ligos ar sveikatos sutrikimo pablogėjimo, arba išrašyti siuntimus gydytojų specialistų konsultacijoms;
 • teikiama informacijai visais Jums iškilusiais klausimais.

Nuotolinės paslaugos teikiamos šiais telefonais:

         8 620 19337 - slaugytoja Audinga Martišienė
          8 620 48695 - slaugytoja Kristina Šulskienė
          8 682 24010 - slaugytoja Adolfina Kubilienė

              

PASTABA: rytinėmis valandomis ar pirmą dieną po savaitgalio / šventinių dienų yra didesnis telefoninių skambučių kiekis, todėl prisiskambinimas gali užtrukti. Visų pacientų nuoširdžiai prašome būti kantriems ir supratingiems, nepavykus prisiskambinti rytinėmis valandomis, pakartotinai skambinti ne piko metu - nuo 1300val.

 • tiesioginės konsultacijos (pacientui atvykstant į ambulatoriją) teikiamos, kai pacientas kreipiasi dėl ūmaus sveikatos būklės pablogėjimo, kurio priežastis nežinoma (anksčiau nenustatyta), arba dėl reikšmingo anksčiau nustatytos ligos ar sveikatos sutrikimo pablogėjimo, išskyrus atvejus, kai įtariama užkrečiamoji liga ir (arba) paciento būklė leidžia jam suteikti paslaugas nuotoliniu būdu.

Apsilankymą ambulatorijoje tiesioginei konsultacijai, po pokalbio su pacientu telefonu, paskiria pats šeimos gydytojas.

 

     Tiesioginės konsultacijos (pacientui atvykstant į ambulatoriją) laikas paskiriamas telefonu:

                         8 656 65668 - gydytoja Roma Kriščiūnienė

                         8 600 95552 - gydytoja Jovita Malinauskienė

Kaip pasiruošti gydytojo konsultacijai telefonu:

 • iš anksto apgalvokite, ko norėsite paklausti pvz. ar atsirado naujų nusiskundimų, ar norite atlikti tyrimus. Atminkite, kad konsultacijos laikas yra labai ribotas ir vieno skambučio metu gydytojas/slaugytojas nebus pajėgus aptarti visų Jums rūpimų klausimų ir įvykdyti visus Jūsų pageidavimus;
 • jeigu neseniai buvote gydomas ligoninėje ar konsultavotės/atlikote tyrimus kitoje įstaigoje negu dirba Jūsų šeimos gydytojas, būkite pasiruošę po ranka visus išrašus ir kitus dokumentus, susijusius su tuo gydymu ligoninėje ar konsultacija/tyrimais. Gali būti, kad gydytojas paprašys perskaityti kokią nors informaciją iš tų dokumentų, arba nufotografuotus/nuskenuotus atsiųsti el. paštu.;
 • būkite pasiruošęs užsirašyti informaciją, kurią gausite iš gydytojo telefoninės konsultacijos metu pvz. kada esate užregistruotas kitai konsultacijai, kaip pasiruošti gydytojo paskirtiems tyrimams ir pan.;
 • atminkite, kad konsultacija telefonu skirta Jums ir TIK JUMS ir konsultacijos metu gydytojas neturi galimybių konsultuoti dėl Jūsų vaikų/vyro/žmonos/tėvų/kaimynų ar dar kitų asmenų sveikatos problemų.
 • odontologinės ambulatorinės paslaugos teikiamos tiesioginio kontakto būdu, apsilankymo laiką suderinus šiuo telefonu:

                         8 682 24010 - slaugytoja Adolfina Kubilienė

 • profilaktiniai sveikatos patikrinimai laikinai nevykdomi. Vaikų/moksleivių profilaktinio sveikatos tikrinimo iki karantino ir (ar) ekstremaliosios situacijos paskelbimo dienos paskutinė išduota forma E027-1 laikoma galiojančia iki einamųjų metų pabaigos.

Jeigu turite klausimų dėl koronaviruso (COVID – 19) infekcijos – skambinkite telefonu 1808.

 

Viešoji įstaiga Kidulių ambulatorija įsteigta 1996 metais.

Tuo metu ambulatorija iš Kukarskės kaimo perkelta į Kidulius, buvusio Kidulių dvaro rūmus, pritaikant juos medicinos veiklai.

Vyriausiosios gydytojos Romos Kriščiūnienės iniciatyva, remiant Šakių rajono savivaldybės tarybai, gavus lėšas iš Europos Sąjungos struktūrinių fondų 2004 – 2008 metais buvo sėkmingai įgyvendintas projektas „Kidulių ambulatorijos modernizavimas“. 2008m. spalio 13d. ambulatorija pradėjo veikti naujose rekonstruotose patalpose. Projekto metu įsigyta moderni šiuolaikiška medicinos aparatūra sudarė galimybes teikti kokybiškas pirminės asmens sveikatos priežiūros paslaugas. Įvykusius pasikeitimus puikiai vertina pacientai.

Ambulatorijoje aptarnaujami Kidulių ir Sudargo seniūnijų gyventojai, paslaugas teikia šeimos gydytojai, gydytojai odontologai, akušerė, bendromenės slaugytojos ir kitas aptarnaujantis personalas.

pasitikrink-draustuma

Registracija ir
informacija teikiama
Tel.: 8 (345) 62303

 

El. paštas:
kiduliuambulatorija@gmail.com

darbo-laikas